"Rekomendujemy firmę TatraNova w zakresie utrzymania czystości jak i obsługi naszych klientów.  Firmę TatraNova możemy polecić jako solidnego i profesjonalnego partnera do współpracy."

 

 

 

"We współpracy z p. Sylwią cenię sobie: rzetelność, terminowość, kreatywność oraz dyspozycyjność. Goście doceniają jej pracę oraz opiekę podczas pobytu - tj. zameldowanie, wymeldowanie, wiedza o regionie, pomoc w drobnych sprawach np. wypożyczenie sprzętu, czy dodatkowa wymiana pościeli - pozostawiając najwyższe oceny co do samej osoby Pani Sylwii, ale także czystości apartamentu, przyjęcia gości.

Nigdy nie spotkałam się z odmową gdy prosiłam o jakieś dodatkowe rzeczy czy choćby pomoc w znalezieniu fachowców do drobnych napraw.

Gorąco polecam - osoba sympatyczna, odpowiedzialna, skrupulatna bardzo logicznie i z dużym wyczuciem wykonująca swoje obowiązki.

Apartament Skandynawska Prostota - jeśli chcecie Państwo przekonać się sami zapraszamy do odwiedzenia nas i nawiązania współpracy."

- Anna Skowrońska

 

 

 

 

 

 

 

"Polecamy firmę TatraNova jako profesjonalnego wykonawce usług czystościowych i z zakresu obsługi naszych Gości (wydawanie, odbieranie kluczy, rozliczanie itp.)

Z przyjemnością możemy polecić firmę TatraNova jako naszego partnera."

 

- Domek pod Nosalem

 
 

 

 

 

TATRA NOVA

Sylwia Wojtala-Krzeptowska

 

ul. Stanisława Nędzy-Kubińca 188a

34-511 Kościelisko

 

KONTAKT

 

Tel: 608 547 347

e-mail: biuro@tatranova.pl

NIP 832 193 91 33